Striekaná penová PUR izolácia Crossin® = riešenie izolácie raz a navždy
Nemecká kvalita za slovenské ceny. Viac ako 13 ročné skúsenosti so striekanými izoláciami.

Použitie Crossin® Attic Soft

Pena Crossin® Attic Soft je určená na vnútorné tepelné a akustické izolácie aplikovaným nástrekom. Slúži na efektívne zatepľovanie podkroví, rôznych striech, stropov, ako aj vnútorných stien. Dokonale funguje v drevených, murovaných, oceľových aj skeletových konštrukciách. Používa sa v rodinných domoch, obytných, priemyslových a verejných budovách, ale aj v hangároch a nebytových priestoroch.

Crossin je jedným z naijinovatívnejších produktov radov v skupine PCC. Crossin je výsledkom viac ako 40 ročného výskumu a vývoja vysoko kvalifikovaných odborníkov - špecialistov v oblasti polyuretánovej izolácie, podložených praktickými skúsenosťami.

Skupina PCC, ktorá vytvára Crossin je medzinárodná kapitálová štruktúra, ktorá sa skladá z niekoľkých desiatok spoločností pôsobiacich v troch dôležitých odvetviach hospodárstva. Patrí k nim: chémia, energia a logistika.

Skupina PCC je centrálne riadená nemeckou spoločnosťou PCC SE, ktorá združuje 78 spoločností pôsobiacich na 39 miestach, ktoré sa nachádzajú v 17 krajinách po celom svete a zamestnávajú takmer 3000 osôb.

Nemecká kvalita za slovenské ceny.